شرایط و نحوه مرجوع کردن کالا در زیگوکمپ

شرایط و نحوه مرجوع کردن کالا در زیگوکمپ

تمام تلاش ما در زیگوکمپ این است که کالای خریداری شده توسط مشتری به بهترین نحوه و بالاترین کیفیت به دست خریدار برسد. اما ممکن است به دلایلی خاص تصمیم به مرجوع کردن کالا در زیگوکمپ بگیرید که شرایط مرجوعی به شرح زیر است.

توجه داشته باشید که فقط تا 7 روز پس از ثبت سفارش فرصت دارید نسبت به اعلام خرابی کالا و یا هرگونه مغایرت نسبت به مرجوعی کالا اقدام کنید. بعد از اعلام خرابی و یا مغایرت از طریق راه های ارتباطی با زیگوکمپ، کارشناس مربوطه با شما تماس گرفته و روند مرجوعی کالا توضیح داده می‌شود. توجه داشته باشید حتما در بازه زمانی ذکر شده نسبت به مرجوعی کالا اقدام کنید.

.

چه کالاهایی مشمول شرایط مرجوع کردن کالا در زیگوکمپ هستند:

  • کالای خریداری شده که دارای نقص فنی و یا ایراد ظاهری باشد و توسط کارشناسان زیگوکمپ مشکل و ایراد آن‌ها تایید شده باشد.
   در صورتی که در شهر تهران هستید و کالای شما توسط پیک تحویل داده می‌شود باید هنگام تحویل کالا اقلام دریافتی را از لحاظ تعداد و سلامت ظاهر بررسی و سپس دریافت کنید، در غیر اینصورت از دریافت کالا خودداری کنید. دریافت کالا از پیک به منزله تایید سلامت فیزیکی و تعداد درست اقلام دریافتی است.
  • در صورتی که کالای شما پلمپ تحویل شود و مغایرت و یا خرابی محصول بدون باز کردن پلمپ محصول قابل تشخیص باشد. باید بدون باز کردن و مخدوش کردن آن نسبت به اعلام مغایرت اقدام فرمایید تا تمهیدات لازم بعمل آید. در صورت باز کردن پلمپ در این موارد کالا قابل مرجوعی نیست.
  • سایز کفش یا پوشاک خریداری شده متناسب با سایز شما نباشد.

کفش و پوشاک باید در وضعیت اولیه نو باشند. نباید در آنها لک، بوی بدن و یا پارگی وجود داشته باشد و باید طی ۲۴ ساعت پس از تحویل کفش و پوشاک، مغایرت سایز از طریق روش‌های اعلام شده به تیم پشتیبانی اعلام شود.

.

کالاهایی که شامل شرایط مرجوع کردن کالا در زیگوکمپ نیستند:

  • چنانچه مشتری پس از مصرف کالا در به وجود آوردن ایراد و خرابی نقش داشته باشد، امکان عودت کالا وجود ندارد.
  • کالاهای پلمپ و یکبار مصرف مانند چادر اضطراری که دارای بسته بندی اورجینال هستند و یا تنها یک‌بار قابل مصرف هستند، در صورتیکه باز شده باشند، شامل شرایط مرجوعی نخواهند بود مگرآنکه محصول دارای ایراد فنی و یا فیزیکی باشد که شرایط آن اعلام شد.
  • هرگونه استفاده نادرست از کالا و خسارت به آن، شامل مرجوعی نیست.
  • کالاهایی که به هنگام خرید دارای گزینه های ارسال رنگ و طرح به صورت رندوم هستند، شامل شرایط مرجوعی تعویض نیستند.
  • هرگونه خرابی، شکستگی یا ایراد که از طریق شرکت پست به تهران یا شهرستان‌ها، به دلیل نگهداری و یا حمل نادرست از طریق شرکت پست صورت بگیرد شامل شرایط مرجوعی زیگوکمپ نیست.
   توجه داشته باشید تمام مرسوله ها شامل بیمه هستند و در صورت بروز چنین مشکلاتی خسارت وارده باید از طرف شرکت حمل و نقل پیگیری شود.
  • کالاهایی که به شکل حضوری توسط مشتری خریداری می‌شوند و به رویت کامل خریدار رسیده و از نظر سلامت به طور کامل بررسی شده اند شامل شرایط مرجوعی نیستند.
  • محصولاتی که به صورت شخصی قابل استفاده است به دلایل مسایل بهداشتی قابل استرداد نخواهند بود. مگرآنکه دارای ایراد فنی و یا فیزیکی باشد.
  • سفارش یک کالا به تعداد زیاد، مغایر با هدف مصرف، شامل حق استرداد و مرجوعی نمی‌شود.

 

نکات مهم:

دریافت کالا از پیک به منزله تایید سلامت فیزیکی و تعداد درست اقلام دریافتی است.

کالاهایی که بدون هماهنگی و یا بدون دلیل از دریافت آن امتناع شود، تا یک ماه نزد ما به امانت خواهند ماند و شما می‌توانید طی این مدت با پرداخت هزینه ارسال مجدد نسبت به برگشت کالای خود اقدام کنید. بدیهی است زیگوکمپ نسبت به کالاهایی که بدون هماهنگی مرجوع شوند هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

دقت داشته باشید که پس از تاییدیه مرجوعی از سمت کارشناسان سایت، باید کالا ظرف 48 ساعت به پست تحویل و کد رهگیری مرسوله به ما اعلام شود. تنها مرجع مورد تایید برای ارسال کالاهای شما پست است لذا از تحویل کالا به تیپاکس و سایر شرکت‌های خدماتی خودداری فرمایید. بدیهی است که پس از این مدت و در صورت عدم دریافت کد رهگیری طی 48 ساعت از سمت خریدار، مرجوعی کالا مورد تایید نخواهد بود.

کالاهای مرجوع شده پس از تحویل به واحد کارشناسی انتقال داده می‌‎شوند تا هرگونه مشکل اظهار شده مورد بررسی قرار گیرد. در صورت تایید مشکل اعلامی، کالای شما طی یک‌هفته کاری تعویض و برای شما ارسال و یا هزینه کالا عودت داده خواهد شد.

.

کالای مرجوعی را چگونه برای ما ارسال کنید؟

  • ابتدا با کارشناسان پشتیبانی فروشگاه زیگوکمپ تماس بگیرید.
   کالاهایی که بدون هماهنگی با کارشناسان فروش و پشتیبانی زیگوکمپ ارسال شوند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  • پس از تاییدیه مرجوعی از سمت کارشناسان زیگوکمپ، ظرف 48 ساعت کالا را به پست تحویل و تصویر رسید و کد رهگیری مرسوله را به آدرس ایمیل info@zigocamp.com یا واتس‌اپ 09390873552 ارسال کنید.
  • برای ارسال، کالا باید در جعبه یا کارتن اصلی خود و بدون هیچ تغییری ارسال شود.
   به هیچ عنوان روی جعبه یا کارتن محصول آدرس درج نکنید و در صورت لزوم، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید. لطفا توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا کاغذی جداگانه یادداشت کنید.
  • چنانچه از شهرستان‌ها قصد ارسال کالا را دارید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز پس کرایه استفاده کنید. اگر در شهر شما پست پیشتاز، پس کرایه را نمی پذیرد تصویر رسید پستی را برای ما ارسال کنید.
  • ساکنین و خریداران تهرانی برای مرجوع کردن کالای خود به دو روش می‌توانند اقدام کنند:
  • ارسال با پیک موتوری یا اسنپ باکس
  • ارسال از طریق پست

آدرس جهت ارسال بسته: استان تهران – شهر تهران – بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان قموشی _میدان عربشاهی- خیابان سوده جنب دانشگاه سوده پلاک 8/1 طبقه سوم

.

هزینه ارسال کالای مرجوعی چطور محاسبه خواهد شد؟

چنانچه طبق توضیحات ایراد فنی، وجود مغایرت یا آسیب‌دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان فروش و پشتیبانی زیگوکمپ برسد، هزینه‌های ارسال به عهده فروشگاه زیگوکمپ خواهد بود. در غیر اینصورت هزینه ارسال به عهده‌مشتری خواهد بود.

برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، تصویر رسید را به آدرس ایمیل info@zigocamp.com یا واتس‌اپ 09390873552 ارسال کنید.

تمامی پرداخت‌ها طی ۷ روز کاری پس از تایید انجام خواهند شد. 

.

چگونه درخواست خود را جهت مرجوعی کردن کالا به زیگوکمپ اطلاع دهیم؟

 • در صفحه اصلی وب سایت فروشگاه از قسمت ارسال بازخورد با انتخاب موضوع «بازگرداندن کالا»، درخواست خود را ثبت کنید.
 • از طریق شماره واتس‌اپ ۰۹۳۹۰۸۷۳۵۵۲ درخواست خود را به همراه عکس محصول و شماره سفارش ارسال کنید.

در صورت ثبت درخواست مرجوعی به صورت آنلاین، فرایند مرجوعی سریع‌تر انجام خواهد شد.

توجه: حتما شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا را اعلام فرمایید.

شرایط مرجوعی کالا در زیگوکمپ ممکن است تغییر کند و کاربران می‌بایست همواره آخرین نسخه آن را مطالعه کنند.